NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Jak probíhá permanentní prodloužení řas?

Před celý procesem nejprve s každou klientkou probereme její představu, jakého efektu prodloužených řas by ráda dosáhla, zda-li spíše výrazný glamour efekt nebo přirozený, jemný efekt. Zvolíme nejvhodnější délku a zakřivení řas tak, aby se v ní klientka cítila dobře. Po konzultaci přichází na řadu podlepení spodních řas podložkami s kolagenem, které příjemně chladí a vyživují oční okolí, během prodlužování řas. Poté budete 1,5 hodiny relaxovat, oči jsou během aplikace řas zavřené. Po skončení odcházíte s efektem krásných a hustých prodloužených řas. Pokyny k následné péči o řasy a kartáček jako dárek na pročesávání jsou samozřejmostí.


Doplňování umělých řas metodou řasa na řasu

Po aplikaci prvního setu řas je nutné vždy cca po 3-5 týdnech docházet na doplnění prodloužených řas. Celý proces probíhá zcela totožně, jen se navíc odstraní řasy odrostlé a doplní se celé oko do původního efektu. Doba doplnění řas je kratší a trvá 1 hodinu.


Zásady před aplikací umělých prodloužených řas:

V den aplikace řas je nutné dodržet tyto jednoduché zásady:

  1. Přijít bez nanesené řasenky a dobře odlíčeným očním okolím.
  2. Vyhnout se očním krémům a všem produktům s mastnou složkou.
  3. Vytáhnout kontaktní čočky.

Zásady po aplikaci permanentních řas:

Po aplikaci prodloužených řas je velice důležité vyhnout se zcela kontaktu s vodou (jen oči, hlavně řasy) a to po dobu 24 hodin.

Během spaní je nejvhodnější spát na zádech a nebořit hlavu do polštáře, spoje by se mohly mechanickým tlakem poškodit.

Vyhýbat se produktům s mastnou složkou, existuje speciální bezolejová kosmetika pro nositelky prodloužených řas.

Nepoužívat na řasy běžnou řasenku, jelikož téměř všechny obsahují olej, spoje na řasách by mohly povolit. Nabízíme řasenku speciální bezolejovou na prodloužené řasy, kterou můžete bez obav používat.

Pravidelně řasy pročesávat kartáčkem, který po první aplikaci obdržíte od nás. Řasy se tím udržují neustále čisté, aniž by se v nich zachytávaly řasy již vypadané.


Jaké řasy na prodlužování používáme:

Pracujeme pouze s kvalitním a ověřeným materiálem. Máme široké spektrum délek, zakřivení i tlouštěk řas. Řasy jak luxusní norkové, tak i syntetické, abychom vyhověli každé klientce. Zejména pak Blink Lash Stylist & Care.

Je možné po aplikaci prodloužených řas používat řasenku, stíny, linky?

Jako nositelka prodloužených řas můžete bez obav používat vše, na co jste byla doposud zvyklá, s vyjímkou řasenky. Každá běžná řasenka obsahuje oleje, které by mohly poškodit spoje u řas umělých. Proto je nejlepší volbou speciální bezolejová řasenka, která řasy nepoškodí. Můžete ji zakoupit přímo u nás v salonu. Při odličování řas a očního okolí je nutné být opatrnější, řasy hrubě nedřít a taktéž použít bezolejový odličovač, který lze běžně zakoupit v drogerii.


Mám hodně světlé řasy, je pro mě vhodné prodloužení? Budou řasy vypadat přirozeně?

I pro hodně světlé typy lze vhodně zvolit barvu. Máme řasy i hnědé, které pusobí přirozeneji, jen není efekt tak dokonalý, proto i u světlých typů doporučujeme raději černé řasy, ale tenké a jemnější.


Pokud bych chtěla řasy jen krátkodobě nebo příležitostně, respektive jak sundat prodloužené řasy?

Řasy samovolně odpadají po cca 6 týdnech, pokud ale čekat nechcete, odstraníme Vám je u nás v salonu speciálním roztokem na řasy.


Jaká používáte k prodlužování řas lepidla? Mám citlivé oči a bojím se alergické reakce.

Lepidla máme té nejlepší možné kvality, nicméně každé lepidlo obsahuje akrylátovou složku, na kterou si mohou klientky se sníženou imunitou vypěstovat alergii. V tomto případě se doporučuje řasy odstranit a použít bežne dostupné léky na alergii, jako např. Zyrtec, Dithiaden ... Máme i lepidlo Sensitive na citlivé oči, ale lepidlo nemá takovou drženlivost, jako běžné, proto je nutné chodit na doplnění řas po 14 dnech.